اتفاقی وحشتناک در فروشگاه اسباب بازی تفنگ حباب ساز حاضرین در صحنه را متعجب کرد

بچه ها عاشق اسباب بازی هستند، اگر در این مورد شک دارید فقط یک کودک را به یک فروشگاه اسباب بازی ببرید، او احتمالاً چیزهای زیادی پیدا می کند مانند اسباب بازی تفنگ حباب ساز که احساس می کند نمی تواند بدون آنها زندگی کند.

اسباب بازی ها چیزی بیش از سرگرمی و بازی برای بچه ها هستند، اکثر اسباب بازی ها حداقل فرصتی برای یادگیری کودکان فراهم می کنند، بهترین اسباب‌بازی‌ها حواس کودک را درگیر می‌کنند، تخیلات او را جرقه می‌زنند و او را تشویق می‌کنند تا با دیگران تعامل داشته باشند.

نوزادان و اسباب بازی ها نوزادان مشتاق یادگیری دنیای اطراف خود هستند و چیزهای زیادی برای یادگیری دارند، هر شکل، رنگ، بافت، طعم و صدای جدیدی برای آنها یک تجربه یادگیری است.

دادن اسباب بازی های ایمن و محرک به کودک به او کمک می کند تا حواس خود را کشف کند، جغجغه ها و اسباب بازی هایی که موسیقی می سازند مورد علاقه نوزادان هستند.

اسباب بازی تفنگ حباب ساز

اسباب بازی هایی با رنگ های متضاد برای نوزادان جذاب هستند و بینایی در حال رشد آنها را تحریک می کنند، همانطور که نوزادان رشد می کنند، می توانند از اسباب بازی ها برای کشف ماندگاری اشیا و روابط علت و معلولی استفاده کنند، آنها همچنین به اشیایی مانند بلوک نیاز دارند تا به آنها در ایجاد مهارت های حرکتی و هماهنگی چشم و دست کمک کند.

اسباب بازی برای کودکان نوپا کودکان نوپا نسبت به زمانی که کوچکتر بودند می توانند با اسباب بازی های متنوع تری بازی کنند، آنها ممکن است هنوز از برخی از اسباب بازی هایی که در کودکی با آنها بازی می کردند لذت ببرند و این خوب است.

همان بلوک هایی که یک یا دو سال پیش با آنها بازی کردند، می توانند فرصت های آموزشی جدید و متفاوتی را با گسترش دانش برای آنها فراهم کنند اما آنها همچنین به اسباب بازی هایی نیاز دارند که با در نظر گرفتن بچه های هم سن و سال آنها طراحی شده باشد، مرتب کننده های شکل برای کودکان نوپا عالی هستند. آنها به آنها یاد می دهند که چگونه موارد مشابه را مطابقت دهند و به والدین این فرصت را می دهند که نام اشکال را به آنها آموزش دهند.

بلوک های لگو فرصتی را برای یادگیری بیشتر در مورد رنگ ها و تقارن در حالی که مهارت های حرکتی خود را توسعه می دهند، فراهم می کند.

اسباب بازی برای کودکان پیش دبستانی و سن مدرسه وقتی کودکان به سن پیش دبستانی می رسند، زمان آن فرا رسیده است که حروف، اعداد و مهارت های زبانی را یاد بگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.